Πέμπτη, 4 Απριλίου 2019

Ανακήρυξη υποψηφιοτήτων για τις εκλογές της ΕΠΛΣ Αττικής-Πειραιά & Νήσων


Η Εφορευτική Επιτροπή συνεδρίασε σήμερα Πέμπτη 04 Μαρτίου 2019 και ώρα 09:00, στα γραφεία της Ε.Π.Λ.Σ.Α.Π., για την ανακήρυξη των υποψηφίων που θα συμμετάσχουν στις εκλογές της, την Τρίτη 07 και Τετάρτη 08 Μαΐου 2019.

Μετά από ενδελεχή έλεγχο αποφάσισε τα εξής:

Στην εκλογική διαδικασία θα υπάρχουν δύο ψηφοδέλτια με τις παρακάτω ονομασίες :

1. ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ

2. ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ

Οι υποψήφιοι για κάθε εκλογικό συνδυασμό είναι οι παρακάτω:

Εκλογικός Συνδυασμός
«ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1ΑΛΑΜΑΡΑΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣTOYΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2ΒΟΡΡΙΑΣΜΙΧΑΗΛTOYΙΩΑΝΝΗ
3ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑTOYΓΕΩΡΓΙΟΥ
4ΚΑΛΑΜΙΔΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣTOYΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5ΚΑΡΑΦΕΣΚΟΣΘΕΟΦΑΝΗΣTOYΧΡΗΣΤΟΥ-ΣΩΚΡΑΤΗ
6ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑTOYΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7ΚΑΣΙΜΑΤΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣTOYΝΙΚΟΛΑΟΥ
8ΚΑΤΣΑΙΤΗΣΦΩΤΙΟΣTOYΓΕΩΡΓΙΟΥ
9ΚΥΡΙΑΚΟΥΙΩΑΝΝΗΣTOYΑΝΔΡΕΑ
10ΚΩΣΤΕΛΕΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣTOYΝΙΚΟΛΑΟΥ
11ΛΑΖΑΝΑΣΒΛΑΣΙΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣTOYΓΕΩΡΓΙΟΥ
12ΛΑΖΙΝΟΣΑΧΙΛΛΕΥΣTOYΣΩΤΗΡΙΟΥ
13ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣΘΕΟΦΑΝΗΣTOYΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14ΜΟΥΖΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛTOYΓΕΩΡΓΙΟΥ
15ΜΟΥΡΚΟΓΙΑΝΝΗΕΛΕΝΗTOYΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16ΜΠΑΚΟΛΑΣΧΑΡΙΛΑΟΣTOYΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
17ΜΠΛΙΚΑΣΑΝΔΡΕΑΣTOYΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18ΝΑΞΑΚΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛTOYΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19ΝΥΜΦΙΑΔΗΣΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝTOYΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
20ΠΑΠΑΔΗΜΑΔΕΣΠΟΙΝΑTOYΧΡΗΣΤΟΥ
21ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑTOYΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
22ΣΙΑΦΙΚΟΣΑΓΓΕΛΟΣTOYΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23ΣΤΑΓΩΝΗΣΣΤΑΥΡΟΣTOYΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
24ΣΤΑΥΡΑΚΑΡΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣTOY ΣΤΑΥΡΟΥ
25ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣTOYΝΙΚΟΛΑΟΥ
26ΣΤΡΑΤΗΣΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣTOYΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣTOYΧΡΗΣΤΟΥ
28ΤΣΙΑΝΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣTOYΙΩΑΝΝΗ
29ΤΥΡΟΛΟΓΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣTOYΛΕΩΝΙΔΑ
30ΨΙΑΚΗΣΤΕΛΛΑTOYΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ο.Ε.Π.Λ.Σ.
1 ΑΓΑΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
2 ΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ TOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΑΤΜΑΤΖΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ TOY ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5 ΒΑΪΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΒΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΑΛΕΚΟΥ
7 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ TOY ΜΑΝΘΟΥ
9 ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10 ΒΟΡΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ TOY ΙΩΑΝΝΗ
11 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
12 ΓΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14 ΓΚΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ TOY ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
15 ΓΡΟΥΣΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16 ΖΩΓΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17 ΖΩΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18 ΘΕΟΔΩΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
19 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΜΙΧΑΗΛ
20 ΚΑΒΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ TOY ΒΙΣΑΡΙΩΝ
21 ΚΑΒΑΔΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ TOY ΠΑΝΟΣ - ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ
22 ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
23 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΣΠΗΛΙΟΥ
24 ΚΑΡΑΦΕΣΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ-ΣΩΚΡΑΤΗ
25 ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
26 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27 ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ TOY ΑΝΔΡΕΑ
28 ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29 ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31 ΚΟΥΒΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
32 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ TOY ΗΛΙΑ
33 ΚΥΡΙΑΖΟΓΛΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
34 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΑΝΔΡΕΑ
35 ΚΥΡΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
36 ΚΩΣΤΕΛΕΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
37 ΛΑΓΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΠΕΡΙΚΛΕΩΣ
38 ΛΑΖΑΝΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
39 ΛΑΖΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ TOY ΣΩΤΗΡΙΟΥ
40 ΛΑΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
41 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
42 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ TOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
43 ΛΙΟΥΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
44 ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
45 ΜΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
46 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
47 ΜΑΡΙΔΑΚΗ  ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
48 ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ TOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
49 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΛΕΩΝΙΔΑ
50 ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
51 ΜΟΥΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
52 ΜΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOY ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
53 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ TOY ΚΑΝΑΡΗ 
54 ΜΟΥΡΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
55 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ TOY ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
56 ΜΠΑΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TOY ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
57 ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ TOY ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
58 ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
59 ΜΠΛΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ TOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
60 ΜΠΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
61 ΜΠΟΥΡΔΟΥΚΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
62 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
63 ΝΑΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
64 ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
65 ΝΙΚΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
66 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
67 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ TOY ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
68 ΝΥΜΦΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ TOY ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
69 ΟΡΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
70 ΠΑΝΑΓΗ  ΑΝΝΑ TOY ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
71 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
72 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ TOY ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
73 ΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
74 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ TOY ΑΝΕΣΤΗ
75 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
76 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ TOY ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
77 ΠΑΡΑΜΕΡΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ TOY ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
78 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
79 ΠΥΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
80 ΡΑΜΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
81 ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
82 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
83 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ TOY ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
84 ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ TOY ΑΝΔΡΕΑ
85 ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
86 ΣΙΑΦΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
87 ΣΙΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΘΕΟΔΩΡΟΥ
88 ΣΤΑΓΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ TOY ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
89 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
90 ΣΤΑΥΡΑΚΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ TOY
91 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
92 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
93 ΣΤΡΑΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
94 ΣΩΤΗΡΟΥΔΗ ΚΥΡΑΝΑ TOY ΜΙΧΑΗΛ
95 ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
96 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
97 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
98 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
99 ΤΣΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ TOY ΠΕΡΙΚΛΕΩΣ
100 ΤΣΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
101 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
102 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
103 ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
104 ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΛΕΩΝΙΔΑ
105 ΦΟΥΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
106 ΧΑΛΑΡΗΣ ΖΑΝΝΕΣ TOY ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
107 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΣΤΕΦΑΝΟΥ
108 ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
109 ΨΙΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1  ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΙΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3  ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ



Εκλογικός Συνδυασμός
«ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ»

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΒΛΑΧΟΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ /ΝΟΥ
2 ΒΩΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3 ΓΚΑΝΑΣΟΣ ΚΩΝ /ΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4 ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
5 ΔΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6 ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝ /ΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
7 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ /ΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
8 ΚΑΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9 ΚΑΛΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10 ΚΟΥΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ /ΝΟΥ
11 ΛΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
12 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
13 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14 ΜΠΕΗ  ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
15 ΝΙΟΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
16 ΞΥΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
17 ΠΑΤΣΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18 ΣΕΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
19 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
Για την Ελεγκτική Επιτροπή
1. ΔΑΔΑΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ              ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
2. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΜΑΡΙΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ                 ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΜΠΟΝΙΑ ΕΛΕΝΗ                 ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Για Αντιπρόσωποι στην Π.Ο.Ε.Π.Λ.Σ.

1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΑΝΤΩΝΟΥΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
4 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5 ΒΕΡΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
6 ΒΛΑΧΟΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ /ΝΟΥ
7 ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΦΩΚΙΩΝ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8 ΒΩΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
9 ΓΚΑΝΑΣΟΣ ΚΩΝ /ΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
10 ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
11 ΔΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
12 ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝ /ΝΟΥ
13 ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝ /ΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
14 ΔΙΖΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15 ΔΡΙΒΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
16 ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
17 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
18 ΖΑΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
19 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20 ΖΕΝΤΕΦΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
21 ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝ /ΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
22 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
23 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ /ΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
24 ΚΑΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
25 ΚΑΚΟΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
26 ΚΑΛΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
28 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
29 ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
31 ΚΑΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
32 ΚΑΤΣΙΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
33 ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ
34 ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
35 ΚΟΜΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
36 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
37 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ /ΝΟΥ
38 ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
39 ΚΟΥΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ /ΝΟΥ
40 ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
41 ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
42 ΚΟΥΦΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
43 ΚΩΤΣΗΔΗΜΟΣ ΚΩΝ /ΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
44 ΛΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
45 ΛΥΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
46 ΛΥΤΡΙΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
47 ΜΑΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
48 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
49 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
50 ΜΑΣΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
51 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
52 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
53 ΜΕΞΙΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
54 ΜΗΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
55 ΜΙΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
56 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
57 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
58 ΜΠΑΘΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
59 ΜΠΑΚΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
60 ΜΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
61 ΜΠΕΗ  ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
62 ΜΠΕΡΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
63 ΜΠΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
64 ΝΙΟΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
65 ΞΥΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

66 ΠΑΓΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
67 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
68 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
69 ΠΑΤΣΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
70 ΠΑΧΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
71 ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
72 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ /ΝΟΥ
73 ΠΡΟΣΚΕΦΑΛΑΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
74 ΣΕΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
75 ΣΕΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
76 ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
77 ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
78 ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
79 ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
80 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
81 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
82 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ /ΝΟΥ
83 ΤΣΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
84 ΤΣΟΥΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
85 ΦΡΑΤΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
86 ΧΑΜΗΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
87 ΧΕΙΜΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Φαφούτης Γεώργιος
Λαζάρου Δημήτριος
Γκουρογιάννης Νικόλαος

Auto Scroll Stop Scroll